31 жовтня 2005 р. у Центрі дистанційної освіти НТУ "ХПІ" відбулася зустріч із заступником Міністра освіти і науки України М.Ф. Степко. На зустрічі були присутні проректор НТУ "ХПІ" проф. В.О. Кравець, декан ФДДН доц. М.М. Сіренко, викладачі та співробітники низки підрозділів університету.

 

Директор ЦДО проф. Сук О.П. презентував основні результати з розвитку системи дистанційного навчання університету, які були отримані за останні роки.

Особливу зацікавленість М.Ф. Степка викликали здобутки НТУ "ХПІ" у справі впровадження технологій дистанційного навчання в навчальний процес, особливо для студентів, що навчаються за заочною формою, а також роботи університету в сфері методичного, системотехнічного та мультимедійного забезпечення дистанційного навчання.

Наприкінці зустрічі заступником Міністра була висловлена подяка всім співробітникам НТУ "ХПІ", сумлінна праця яких забезпечила лідируючі позиції університета в Україні в сфері дистанційного навчання, та побажання докласти зусиль для прискоренного розвитку системи дистанційного навчання України.