главня страница СИМ (для корректного завершения пользовательского сеанса рекомендуется пользоваться специальной опцией "Выход")  Новини

   Новини Системи дистанційного навчання НТУ "ХПІ" 

22 жовтня 2012

Розпочались заняття на Дистанційних підготовчих курсах НТУ "ХПІ" 2012/13 навчального року.

04 червня 2012

Отримано листа від Агенції з освіти та культури при Європейскій комісії з остаточною оцінкою проекту TEMPUS IV “WETEN - Western-Eastern Teacher Education Network” (2009-2012). Проект визнано успішно виконаним на високому рівні.

28 травня 2012

Підготовлені та розміщені в СІМ 4 дистанційних курсів для студентів за фахом "Облік і аудит" (9 семестр), 7 дистанційних курсів для студентів за фахом "Менеджмент організацій" (9 семестр): див. "Ресурси".

13 квітня 2012

Проведено Вчену Раду НТУ "ХПІ", яку присвячено розвитку інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в університеті. Затверджено "План заходів з подальшого впровадження ІКТ в НТУ "ХПІ", у якому чільне місце обіймає електронне навчання.

02 квітня 2012

Центру дистанційної освіти НТУ "ХПІ" виповнилось 10 років! Про те, що зроблено, робиться та робитиметься в царині електронного навчання в університеті - див. сайт ЦДО.

17 лютого 2012

На ХV юбилейній Міжнародній виставці "Сучасна освіта в Україні-2012" НТУ "ХПІ" з експозицією "Електронний інформаційний освітний простір НТУ "ХПІ" отримав золоту медаль у номінації "Інформаційно-комунікаційні технології в навчальному процесі закладів освіти".

13 лютого 2012 -
05 травня 2012

Проведено заняття в групах другого набору 2011/12 навчального року на Дистанційних підготовчих курсах.

30 січня 2012

Підготовлені та розміщені в СІМ 5 дистанційних курсів для студентів за фахом "Облік і аудит" (8 семестр), 5 дистанційних курсів для студентів за фахом "Менеджмент організацій" (8 семестр), 5 дистанційних курсів для студентів за фахом "Комп'ютерні мережі та системи" (5 семестр): див. "Ресурси".

14 січня 2012

Завершено проект TEMPUS IV “WETEN - Western-Eastern Teacher Education Network” (2009-2012)

15 листопада 2011

Розпочала роботу Консультаційна служба ЦДО.

07 листопада 2011

Розпочались заняття на Дистанційних підготовчих курсах НТУ "ХПІ".

07 жовтня 2011

Викладачі НТУ "ХПІ" взяли участь у конкурсі малих грантів проекту UNESCO-UNITWIN OCW/OER на розроблення відкритих дистанційних курсів, що проводився в межах Мережі університетів Черноморського региону.

28 травня 2011

Підготовлені та розміщені в СІМ 7 дистанційних курсів для студентів за фахом "Облік і аудит" (7 семестр), 7 дистанційних курсів для студентів за фахом "Менеджмент організацій" (7 семестр), 7 дистанційних курсів для студентів за фахом "Комп'ютерні мережі та системи" (5 семестр): див. "Ресурси".

07 лютого 2011 -
29 квітня 2011

Проведено навчання пілотної групи абітурієнтів в межах проекту "Дистанційні підкурси НТУ "ХПІ".

14 лютого - 23 травня 2011

Уперше в Україні. Проведено педагогічний експеримент "Розвиток навчальної блогосфери НТУ "ХПІ". Трьома викладачами кафедри "Фінанси та опподаткування" проведено навчання 237 студентів факультету бізнесу і фінансів з використанням технології навчальних блогів (інструмент Blogger). Наслідки експерименту схвалені Методичною радою НТУ "ХПІ".

25 грудня 2010

Підготовлені та розміщені в СІМ 1 дистанційний курс для студентів за фахом "Екологія та охорона навколишнього середовища" (12 семестр), 7 дистанційних курсів для студентів за фахом "Облік і аудит" (6 семестр),9 дистанційних курсів для студентів за фахом "Менеджмент організацій" (6 семестр), 8 дистанційних курсів для студентів за фахом "Комп'ютерні мережі та системи" (4 семестр): див. "Ресурси".

26 листопада 2010

На Вченій раді НТУ "ХПІ" розглянуто питання "Розвиток дистанційної освіти в НТУ "ХПІ". В ухвалі Ради схвалено діяльність всіх підрозділів СДН університету за 6 минулих років та накреслено цикл заходів з подальшого прозвитку СДН.

16 листопада 2010

Розпочалато реализацію проекту "Навчальна блогосфера НТУ "ХПІ".

18 -19 жовтня 2010

В рамках заходів, присвячених 125 річниці НТУ "ХПІ", і проекту TEMPUS IV “WETEN - Western-Eastern Teacher Education Network” відбувся практичний семінар «Професійні стандарти викладачів вищої школи».

4 жовтня 2010

Розпочато навчання студентів на базі Полтавського та Бердянського локальних центрів СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання за фахом "Комп'ютерні мережі та системи".

6 липня 2010

Уперше в Україні. 32 студентам, які вчилися із застосування інтерактивних технологій дистанційного навчання вручено дипломи спеціалістів.

2 липня 2010

Уперше в Україні. В межах проекту з дистанційного навчання студентів з особливими потребами , який реалізується реализуется в НТУ "ХПІ" на прохання Харківської облдержадміністрації з 2004 року, 4 студенти отримали дипломи спеціалістів.

28 травня 2010

Підготовлені та розміщені в СІМ 3 дистанційних курси для студентів за фахом "Екологія та охорона навколишнього середовища" (11 семестр), 7 дистанційних курсів для студентів за фахом "Облік і аудит" (5 семестр), 8 дистанційних курсів для студентів за фахом "Менеджмент організацій" (5 семестр), 8 дистанційних курсів для студентів за фахом "Комп'ютерні мережі та системи" (3 семестр): див. "Ресурси".

8 лютого 2010 -
30 квітня 2010

Проведено навчання двох груп слухачів з НТУ "ХПІ", чотирьох університетів Молдови (міста Кишинеу, Тираспіль, Кагул, Бєльци) і Каунаського технологічного університету (Литва) в дистанционому курсі "Технологии и ресурсы е-обучения" в межах европейської програми TEMPUS IV “WETEN - Western-Eastern Teacher Education Network”.

26 січня 2010

Успішно завершена зимова сесія і продовжено навчання студентів на базі Ізюмського локального центру СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання за фахами "Екологія та охорона навколишнього середовища", "Облік і аудит", "Менеджмент організацій" та "Комп'ютерні мережі та системи".

11 січня 2010

Розроблений і розміщений в СІМ дистанційний курс "Технологии и ресурсы е-обучения" (російськомовна версія), який був розроблений викладачами НТУ "ХПІ" спільно з колегами з Каунаського технологічного університету в межах европейської програми TEMPUS IV “WETEN - Western-Eastern Teacher Education Network”.

25 грудня 2009

Підготовлені та розміщені в СІМ 4 дистанційних курси для студентів за фахом "Екологія та охорона навколишнього середовища" (10 семестр), 9 дистанційних курсів для студентів за фахом "Облік і аудит" (4 семестр), 8 дистанційних курсів для студентів за фахом "Менеджмент організацій" (4 семестр), 8 дистанційних курсів для студентів за фахом "Комп'ютерні мережі та системи" (2 семестр): див. "Ресурси".

2 грудня 2009

На Методичній раді НТУ "ХПІ" заслухано доповідь "Міжнародні проекти НТУ "ХПІ" в сфері електронного навчання та їхній вплив на розвиток СДН університету". Рада схвалила діяльність в цьому напрямі та рекомендувала продовжити зусилля з пошуку нових міжнародних грантів у сфері ІТ і ЕН.

20 вересня 2009

Розпочато навчання студентів на базі Ізюмського локального центру СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання за фахом "Комп'ютерні мережі та системи".

2 липня 2009

Уперше в Україні. Урочисте вручення дипломів бакалаврів 34 студентам, які протягом всіх років вчилися із застосування інтерактивних технологій дистанційного навчання.

29 червня 2009

Успішно завершена літня сесія і продовжено навчання студентів на базі Ізюмського локального центру СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання за фахами "Екологія та охорона навколишнього середовища", "Облік і аудит" та "Менеджмент організацій".

25 травня 2009

Підготовлені та розміщені в СІМ 5 дистанційних курсів для студентів за фахом "Екологія та охорона навколишнього середовища" (9 семестр), 8 дистанційних курсів для студентів за фахом "Облік і аудит" (3 семестр),8 дистанційних курсів для студентів за фахом "Менеджмент організацій" (3 семестр): див. "Ресурси".

25 лютого 2009

Методична рада НТУ "ХПІ" заслухала та схвалила "Концепцію развитку електронного навчання в НТУ "ХПІ" на 2010 - 2016 р.р.."

26 січня 2009

Успішно завершена зимова сесія і продовжено навчання студентів на базі Ізюмського локального центру СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання за фахами "Екологія та охорона навколишнього середовища", "Облік і аудит" та "Менеджмент організацій"

15 січня 2009

Розпочато виконання проекту европейської програми TEMPUS IV “WETEN - Western-Eastern Teacher Education Network”. До робочої групи проекту увійшли 2 співробітника ЦДО, директор ЦДО О. Сук є директором академічної частини цього проекту.

26 грудня 2008

Підготовлені та розміщені в СІМ 9 дистанційних курсів для студентів за фахом "Екологія та охорона навколишнього середовища" (8 семестр), 8 дистанційних курсів для студентів за фахом "Облік і аудит" (2 семестр), 9 дистанційних курсів для студентів за фахом "Менеджмент організацій" (2 семестр): див. "Ресурсы".

27 листопада 2008

На базі ЦДО проведено дистанційну майстерню у формі відеоконференції з Магдебурзьким університетом ім. О. фон Герике на тему «Як робити бізнес в Україні» за участі американського бізнесмена Террі Галвіна.

23 листопада 2008

Розроблені та розміщені в СІМ 4 дистанційних курси для абітурієнтів: "Українська мова", "Математика", "Фізика", "Хімія".

17 - 21 листопада 2008

Проведено Третю Европейську школу для аспирантів з інформатики. Робота школи велася в режимі відеоконференції, в НТУ "ХПІ" на базі ЦДО.

20 вересня 2008

Почали навчання 4 групи студентів (31 особа) на базі Ізюмського локального центру СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання за фахом "Менеджмент організацій" та "Облік і аудит".

14 серпня 2008

За активної участі ЦДО НТУ "ХПІ" успішно завершений проект TEMPUS SM_SCM-T017B06-2006 (UA) «Практикум по вдосконаленню системи  е-навчання в Україні».

30 червня 2008

Успішно завершена літня сесія і продовжено навчання 3 груп (87 студентів) на базі Ізюмського локального центру СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання за фахом "Екологія та охорона навколишнього середовища".

26 травня 2008

Підготовлені та розміщені в СІМ 9 нових дистанційних курсів для студентів за фахом "Екологія та охорона навколишнього середовища" (7 семестр, див. "Ресурси")

13-15 травня 2008

За фінансової підтримки проекту TEMPUS «Практикум з удосконалення системи  е-навчання в Україні», а також організаційної та технічної підтримки ЦДО й Міжнародного відділу НТУ "ХПІ" в м. Одеса на базі Одеського Національного політехнічного університету проведена Міжнародна науково-практична конференція "е-Навчання у вищій школі - проблеми та перспективи" (82 учасника з 6 країн ЄС, Росії та 21 університету України).

26 лютого 2008 -
15 травня 2008

За методичної та технічної підтримки фахівців ЦДО та кафедральних менеджерів е-навчання підготовлені та розміщені в СІМ 25 нових дистанційних курсів (див. "Ресурси") для студентів трьох спеціальностей університету: "Комп'ютерні мережі та системи", "Менеджмент організацій", "Облік і аудит"

25 лютого 2008

За методичної та технічної підтримки фахівців ЦДО та кафедральних менеджерів е-навчання розроблені та затверджені нові навчальні плани, що враховують специфіку дистанційного навчання та вимоги Болонського процесу, для трьох спеціальностей університету ("Комп'ютерні мережі та системи", "Менеджмент організацій", "Облік і аудит")

18 лютого 2008-
29 квітня 2008

В рамках проекту TEMPUS «Практикум з удосконалення системи е-навчання в Україні» співробітниками ЦДН проведено семінар-тренінг (практикум) для кафедральних менеджерів е-навчання за участю фахівців з Австрії, Литви й Словенії

26 січня 2008

Успішно завершена зимня сесія та продовжено навчання 4 груп (1 -3 курси, 91 студент) на базі Ізюмського локального центра СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання за фахом "Екологія та охорона навколишнього середовища"

23 січня 2008

За методичної та технічної підтримки фахівців ЦДО завершено створення методології та програмного забезпечення для розробки нових навчальних планів, що враховують специфіку дистанційного навчання та вимоги Болонського процесу

22 грудня 2007

Підготовлені та розміщені в СІМ 9 нових дистанційних курсів для студентів фаху "Екологія та охорона навколишнього середовища" (5 семестр, див. "Ресурси")

15 листопада 2007

Створено та опубліковано на сервері ЦДО сайт проекту TEMPUS «Практикум з удосконалення системи  е-навчання в Україні»

14 вересня 2007

Семінар в ЦДО в рамках координаційної зустрічі учасників проекту TEMPUS «Практикум з удосконалення системи  е-навчання в Україні» (Австрія, Литва, Словенія, Україна)

30 липня 2007

Завершено проект «Створення мережі інженерної е-освіти в Україні» (в рамках «Партнерської програми НТУ «ХПІ» та Університету штату Айова»), здійснений за підтримки фонду Engineering Information Foundation (США). Згідно оцінці незалежного експерта, а також за результатами опитувань студентів і викладачів, проект визнано успішним.

22 липня 2007

На базі Ізюмського локального центру СДН НТУ "ХПІ" проведена фінальна конференція проекту «Створення мережі інженерної е-освіти в Україні». Всім учасникам проекту (28 студентів, 8 викладачів і менеджерів) вручено сертифікати, 3 найактивнішим студентам - премії

30 червня 2007

Успішно завершена літня сесія і продовжено навчання 3 груп (76 студентів) на базі Ізюмського локального центру СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання за фахом "Екологія та охорона навколишнього середовища"

11 червня 2007

Підписано договір між європейським координатором проекту TEMPUS SM_SCM-T017B06-2006 (UA) «Практикум по вдосконаленню системи  е-навчання в Україні» проф. Андреасом Пестером і представником Європейської комісії з освіти і культури пані Анжелікою Вері про виконання цього проекту. Термін виконання – 1 рік, загальна вартість – 149 988 євро. НТУ "ХПІ" представлений в проекті Центром дистанційної освіти

21 травня 2007

Підготовлені та розміщені в СІМ 9 нових дистанційних курсів для студентів фаху "Екологія та охорона навколишнього середовища" (5 семестр, див. "Ресурси")

7 травня 2007

Отримане повідомлення про затвердження проекту TEMPUS SM CARDS С028В06-2006 «TUNING IV: Curricular Reform Taking Place. Learning Outcomes and Competences in Higher Education». Термін виконання – 1 рік, загальна вартість – 63 833 євро. Представник України і НТУ "ХПІ" в проекті (предметна сфера «Фізика») - директор ЦДО проф. Сук О.П.

11 грудня 2006 -
20 лютого 2007

Проведено консультування учасників мікропроекту "Сходинки подолання", що виконується за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій

22 січня 2007

Успішно завершено зимову сесію та продовжено навчання 3 груп (1 и 2 курси, 76 студентів) на базі Ізюмського локального центру СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання за фахом "Екологія та охорона навколишнього середовища"

25 грудня 2006

Підготовлені та розміщені в СІМ 6 нових дистанційних курсів для студентів фаху "Екологія та охорона навколишнього середовища" та 1 дистанційний курс "Фінанси" для студентів-заочників фаху "Менеджмент персоналу" (4 семестр, див. "Ресурси"). Курси "Фізика", "Інформатика та системологія" та "Фінанси" створено в рамках проекту "Створення мережі інженерної е-освіти в Україні" (фонд EIF)

30 жовтня 2006

Проведено першу дистанційну консультацію в режимі відеоконференцзв'язку для студентів, що навчаються на базі Ізюмського локального центру СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання

11 вересня 2006

Розпочато навчання нових 2 груп (40 студентов) на базі Ізюмського локального центру СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання за фахом "Екологія та охорона навколишнього середовища"

23 червня 2006

Успішно завершено літню сесію та продовжено навчання 2 груп (38 студентів) на базі Ізюмського локального центру СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання за фахом "Екологія та охорона навколишнього середовища"

15 травня 2006

Підготовлені та розміщені в СІМ 11 нових дистанційних курсів для студентів фаху "Екологія та охорона навколишнього середовища" (3 семестр, див. "Ресурси"). Курс "Інженерна графіка" створено в рамках проекту "Створення мережі інженерної е-освіти в Україні" (фонд EIF).

24 квітня 2006

Розроблені та введені до експлуатації два нових інструмента СІМ: експертна система iFAQ (інтелектуальна база запитань та відповідей, що зустрічаються найчастіше) та SMS-комунікатор (підтримка мобільного зв'язку)

14 лютого 2006

У газеті "Політехнік" (№ 3-4) надрукована велика підбірка матеріалів щодо питань використання технологій дистанційного навчання в НТУ "ХПІ"

6 лютого 2006

Успішно завершено зимову сесію та продовжено навчання 2 груп (38 студентів) на базі Ізюмського локального центру СДН НТУ "ХПІ" з використанням технологій дистанційного навчання за фахом "Екологія та охорона навколишнього середовища" (2 семестр, 9 дистанційних курсів - див. "Ресурси")

25 січня 2006

Завершено розробку 8 дистанційних курсів для 2 семестру навчання з фаху "Економічна кібернетика" (див. "Ресурси"). Курси передано Тростянецькому НКЦ для використання в локальній мережі.

10-11 cічня 2006

Проведено перемовини та укладено договір щодо співпраці в сфері ДН між НТУ "ХПІ" та Кутаїським освітнім центром (Грузія)

2 січня 2006

За підтримки фонду Engineering Information Foundation (США) розпочато проект "Створення мережі інженерної е-освіти в Україні" (в рамках "Партнерської програми НТУ "ХПІ" та Университету штату Айова")

 

на головну сторінку сайту ЦДО