Поштовий сервер СІМ

 Якщо у вас немає поштової скриньки в Інтернет, то Ви можете зареєструвати її на одному з безкоштовних поштових серверів:

ім'я скриньки: @sim
пароль:

(для входу використовуйте свій логін, як ім'я поштової скриньки і пароль, який Ви зарезервували за собою при реєстрації)


Поштовий сервер СІМ має такі функційні можливості:

  • обмін поштовими повідомленнями з користувачами СІМ
  • відправлення поштових повідомлень на зовнішні поштові сервери
  • можливість обмінюватися файлами, прикріплюваними до поштових повідомлень,
  • створення списків розсилання
   • поштовий сервер СІМ не підтримує приймання поштових повідомлень із зовнішніх поштових серверів!

! Поштова скринька на поштовому сервері СІМ надається в користування користувачам, що зареєструвалися. Безпосередньо після реєстрації Ви дістаєте доступ до Вашої поштової скриньки з ім'ям і паролем, які збігаються з ім'ям користувача та паролем, які Ви зарезервували за собою при реєстрації. На цю поштову скриньку Вам буде надіслано повідомлення, яке підтверджує, що Вашу реєстраційну інформацію було успішно прийнято на сервер СІМ. Пізніше, коли Ваша реєстраційна заявка буде розглянута адміністрацією, на Вашу скриньку буде надіслано підтвердження щодо успішного закінчення реєстрації і зарахуванні Вас до складу користувачів СІМ в категорії користувача,яку було Вами обрано при реєстрації. Якщо реєстраційна інформація не була затверджена адміністрацією СІМ, то доступ до поштової скриньки автоматично припиняється та на Вашу зовнішню поштову скриньку (якщо така існує та її адресу вами було вказано при реєстрації) буде надіслано повідомлення про відхилення вашої заявки адміністрацією.